Reklam
Reklam

HÜSEYİN ALTINTAŞ NOKTAYI KOYDU…

admin
admin
  • 18.08.2015
  • 1.890 kez okundu

Uşak Bölgesi hakemlerinden Hüseyin Altıntaş 18 yıllık hakemlik görevini bıraktığını açıkladı..

WWWW

Usakfutbol.com‘a kariyerine neden son verdiği hakkında açıklama yapan Altıntaş şunları söyledi..

”1996 yılında açılan ve Rahmetli Doğan Özkaraman ve Ahmet Çalçı’nın katkıları ile başladığım Futbol Hakemliğimde bir çok müsabakada görev aldım. 1997 yılından bugüne 18 yıl Türkiye liglerinde görev yaptım.Taşıdığım kokart ve temsil ettiğim Uşak ilini hep iyi temsil etmek için çalıştım.Hayatta ve hakemlikte başarının anahtarının çalışmaktan yana olduğunu gördüm. Ancak futbol hakemliğinde bir yere kadar çalışmak yeterli oluyor,taşralı olmanın eksikliği her zaman hanemize yazılan bir eksi olmuştur, bu da Türkiye Süper Ligine çıkmamızın önünde hep engel olmuştur. Uşak ilinde genç neferlere ve yeni hakemlerin yetişmesine katkı sağlamak için Hakem eğiticisi olarak Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından görevlendirildim. Hakemliğim süresince bir çok kulübümüze eğitim desteği verdim, Son açtığım hakem kursunda 30 tane hakemi bu camiaya kazandırdım.
Hedefleri olan birisi olarak 2015-2016 sezonunda klasmanların açıklanması sonrası hiçbir gerekçe olmaksızın BH kadrosuna indirilmem sonrası çok düşündüm ve bu ailede hakem olarak kalmanın kendimle çeliştiğini gördüm.  Hep ilerisini düşünen ve hakemliğe çok mesai  harcamanın karşılığının bu olmamasını gerektiğini düşündüğümden veda kararı aldım.

Spor camiasının SAYGI ile  takdir ettiği sahşım artık futbolun başka yerinde olacaktır. Uşak futbol ailesi küçük ama iyi bir ailedir, zor ve çetin maçların oynandığı maçların günlerce konuşulduğu bir aile,bu ailede olmak  keyiftir ve ayrıcalıktır benim için.
Bu camia içinde olmanın hazzını yaşayan birisi olarak bu bir veda olmayacaktır.İnşallah başka kulvarlarda da hizmete devam edeceğim.Hakemlik yaptığım 19 yıllık sürede tarafsızlıktan ve gördüğünü çalmaktan çekinmeyen Hüseyin Altıntaş’ın hatalı kararları olmuştur ancak yanlışı olmamıştır.

Spor camiasındaki futbolcusu,antrenörü,yöneticisi,hakemi,taraftarı ve diğer unsurları hepinizi saygıyla selamlıyor yaptığınız işe bir kez daha SAYGI duyuyorum.Bana olan haklarınızı helal edin.
Hüseyin ALTINTAŞ

uşak futbol,uşak amatör ligi,ayhan çelik,hüseyin altıntaş,amatör futbol,uşak 1.amatör

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.